Лікар онлайн, з'єднаємо зараз
250 лікарів
70 спеціалізацій
Опишіть лікареві ваші симптоми:

Цистит, кров у сечі, болюче і часте сечовипускання, ріжучий біль

Чи маєте якісь додаткові скарги на здоров'я?:
Вже другий місяць борюся із циститом. Перші симптоми були ще 6 січня, болюче і часте сечовипускання (біль був в кінці сечовипускання і трішки припікало в кінці) і з краплею крові, яку помічала на туалетному папері. До уролога одразу звернутись не було можливості, тому подзвонила сімейному лікарю, яка порадила випити пакетик монуралу і діуретики пити, я так і зробила. Через тиждень звернулася до уролога, але на той час симптомів вже майже не було, тож мені порадили допити курс діуретиків і все. Але ще через тиждень я випадково промерзла повертаючись додому з роботи і симптоми циститу повернулись. Я знову звернулась до уролога, зробивши перед тим загальний аналіз сечі і узд. Уролог сказав, що все ще цистит і призначив знову таблетки. Я їх пропила. В той же час виявили проблеми в гінекології (дисбіоз), тож пройшла ще курс лікування у гінекології, який завершився тиждень тому. Однак чотири дні тому мене почала турбувати терпимо, але не приємна ріжуча біль, коли йде позов до сечовипускання, але під час і після болю не було. Знову зателефонувала до сімейного лікаря, яка, порадившись з урологом, порекомендувала здати загальний аналіз сечі і бакпосів і випити два пакетики монуралу (з інтервалом у 24години). Я так і зробила. Другий пакетик я випила у п'ятницю вечером (28 лютого). Загальний аналіз сечі, який я здавала перед прийомом антибіотика, показав серед відхилень тільки слиз. Ріжуча біль пройшла вже на наступний день, в туалет все ще ходжу десь 6 разів на день. Але сьогодні зранку я помітила знову малопомітну каплю крові на папері після сечовипускання, потім знову таку ж в обід. Спочатку я подумала, що це менструація починається, хоча мала початися в понеділок, але може збилася від антибіотиків, але протягом всього дня менструація так і не почалася. Порадьте, чи варто хвилюватися і що робити?
Добрий вечір
Скажіть будь ласка, а УЗД нирок та сечового міхура робили?
так, сказали, що усе в нормі
але це вже робила після лікування (коли другий раз пропила діуретики)
хоча щойно глянула у висновок, то пише : "ознаки секокислого діатезу". Але після цього узд я ще пила ... і ... Потім ніби все налагодилось на деякий час, поки недавно не появилась та ріжуча терпима біль, то я зробила загальний аналіз сечі (де виявили слиз), і випила ... за рекомендацією. Аналіз сечі бакпосів ще на разі результатів немає.
а з нирками по узд все добре.
Як на мене то ця ситуація не зовсім зрозуміла
так як я зрозумів то в аналізі сечі все було а після сечовипускання була кров?
в аналізі сечі був тільки слиз з відхилень, а опісля випила антибіотики, ріжучий біль зник, а сьогодні появилась капля крові, хоча завтра у мене по плану мали б початися місячні і можливо це якось все-таки до них зв'язано, бо болю під час сечовипускання немає, але після такої довгої історії лікування просто вже переживаю трохи
З ліків які Ви пили це: ..., ... і ...? чи хе щось було
ще було, зараз скину список
спочатку ... 3рази на день 10днів опісля - ... 3рази на день 10днів + ... 30капель 3 рази на день + ... 1 упаковка 1 раз в день протягом двох днів + ... 1 упаковка 3 рази на день протягом двох днів опісля - ... 3 рази на день 10 днів і ...
а вже потім було лікування гінекології, яке завершилось минулої суботи
а в середу проявився ріжучий біль
і в четвер, і в п'ятницю монурал
В цілому картина схожа на те, що знову виник запальний процес в сечовому міхурі, але питання в тому звідки кров
Якщо ну буде до ранку місячних потрібно буде зібрати середню порцію сечі на аналіз
на загальний аналіз крові?
ой, загальний аналіз сечі?
так
добре, тоді наразі дякую
щоб була змога оцінити чи це повязано з запаленням сечовим міхуром чи ні
А у гінеколога ви що лікуваои?
дисбіоз
лікували?
сказали, що міг виникнути через прийом антибіотиків і діуретиків
хоча не точно
А по гінекології більше немає ніяких проблем?
Просто щоб це не були прояви якихось запльних проблем по гінекології які дають ускладнення на сечовидільну систему
симптомів ніби немає, але перевірити на аналізах ще не було змоги, планувала одразу після критичних
ТАк завтра якщо получиться то здайте аналіз якщо не буде місячних, а після їх закінчення здайте аналіз на інфекції які передаються статевим шляхом
Тому що буває вони дають ускладнення на сечовидільну систему
добре, дякую!
Зараз я сформую висновок і Вам прийде повідомлення про необхідність сплатити за консультацію
добре, дякую!
Опублікований текст є лише фрагментом консультації між лікарем та пацієнтом та не містить персональних даних пацієнта. Фрагмент консультації опубліковано виключно з метою ознайомлення з послугами платформи та не може бути використаний з метою самолікування та надання медичної допомоги.

Схожі консультації

Уролог Проблеми сечовипускання
19.08.2020
Опишіть лікареві ваші симптоми:
Температура, часте мочеіспускання
Чи маєте якісь додаткові скарги на здоров'я?
Добрий день! Температура місяць держиться 37.0-37.2 усталість, головокружіння, ноги та руки то в холод, то в жар, часте мочеіспускпння.Здала аналізи общий крові, мочі та біохіміческий. Отелонения только в біохіміческом ліпаза 14.4, мочевина 2.5 и уробилиноген не обнар.гінеколог в нормі, узі органов брюш.полості в нормі, узі мочевіка ехопрізнакі мікронефролітіаза, застой взвеси в мочевом пузире. Вме остальное в нормі пропіла уролесан 10 дн., біфрен 10 дней нікакіх ізмененій.
Уролог Бактеріальна / вірусна інфекція Захворювання чоловічих статевих органів
01.06.2020
Опишіть лікареві ваші симптоми:
Увеличение количества гарднарел в анализе.
Чи маєте якісь додаткові скарги на здоров'я?
Уролог подскажите пожалуйста мои анализы
Уролог Проблеми сечовипускання
02.03.2021
Опишіть лікареві ваші симптоми:
Розоватый цвет мочи, кровь в моче, ощущение наполненности мочевого пузыря, острый цистит
Чи маєте якісь додаткові скарги на здоров'я?
небольшое количество крови в моче (розоватый цвет), ощущение наполненности мочевого пузыря.

Цистит

Домішки крові в сечі та больові відчуття при сечовипусканні поширені ознаки циститу. Сигнали цього захворювання важко не помітити: жінка часто ходить туалет з болем і невеликими порціями.

Причина хвороби в зниженні місцевого імунітету через переохолодження промежини у жінок і проникненні патогенних бактерій в сечовидільну систему. У деяких випадках, захворювання розвивається через стреси, віруси та отруйні речовини.

Ознаки циститу у жінок

  • часті походи в туалет;
  • болить низ живота;
  • ріжучий біль при сечовипусканні;
  • кров у сечі;
  • неприємний запах сечі.

Потрібно звернути увагу на кров у сечі, точніше на її колір:

  • крапельки крові в сечі при сечовипусканні бувають в разі гінекологічної патології і гострого циститу;
  • кров у сечі вже рівномірно змішана з виділеннями і має темний колір через домішки крові – ознака циститу пов'язаного з геморагічним запаленням сечового міхура у жінки.

Якщо є кров у сечі, але інших перерахованих вище симптомів немає, то це не означає, що проблему допустимо проігнорувати. Домішки крові в сечі можливо сигналізують про урологічне захворювання, камені в сечовидільній системі, після травми, токсичне ураження нирок, пухлини.

Поява таких симптомів привід звернутися до лікаря і здати необхідні аналізи.

Ознайомтесь із іншими запитами користувачів. Усього запитів більше 10 тис.
; ; ; ; ; ;