Лікар онлайн — все як на звичайному прийомі
Про що запитують користувачі платформи ”Медікіт”
Опублікований текст є лише фрагментом консультації між лікарем та пацієнтом та не містить персональних даних пацієнта. Фрагмент консультації опубліковано виключно з метою ознайомлення з послугами платформи та не може бути використаний з метою самолікування та надання медичної допомоги.
29.05.2020
Тема питання:

Дитина при морганні сильно стискає очі

Опис:
Допоможіть будь ласка, синові три роки, останній місяць стали спостерігати що мультфільми на телефоні став дивитися близько і при морганні сильно стискає очі, щоб сильно часто моргав то ні, таке враження ніби вони в нього не достатньо зволожуються...
Доброго!ранку
Доброго ранку
Можливо у дитинки спазм судин, таке буває, коли проводити багато часу перед гаджетами. Я рекомендую обмежити контакт з екраном до 15 хв.на день. Щоб зняти спазм краще приймати ..., вони добре розчиняються у воді або дитина може сама розсмоктати (табл.солоденька)- 1таб- 2р/день протягом 2 тижнів.
Це більш на нервове схоже так!? Бо питаю чи гарно він мене бачить, говорить що так, і пальчики показуючи від далік він називає скільки...
Так, Ви праві. Це реакція нервової системи
(Відповідь приховано)
Дуже Вам вдячна
... допоможе.
Була рада допомогти. Звертайтеся. Гарного Вам дня!

Схожі консультації

Невролог Біль у спині та шиї
12.12.2020
Тема питання
Занемели ноги, боли между лопатками и ребрами, немое все ниже тела
Опис
Педіатр Інфекціоніст Бактеріальна / вірусна інфекція Дитячі хвороби
01.06.2020
Тема питання
Ріст ШОЄ, хворіли ГРВі, була висока температура.
Опис
2 тижні назад хворіли ГРВі, була висока температура. ШОЄ було 8, через тиждень перездали стало 17, сьогодні здали (це ще пройшло 8 днів) результат 26. Почуває себе добре, активний. Скарг ніяких немає. Єдине питання, в чому причина росту ШОЄ.
Педіатр Дитячі хвороби
05.12.2020
Тема питання
Ячмень у ребёнка, напухла веко, что делать?
Опис
Ознайомтесь із іншими запитами користувачів. Усього запитів більше 10 тис.