Лікар онлайн, з'єднаємо зараз
250 лікарів
70 спеціалізацій
10.01.2021
Опишіть лікареві ваші симптоми:

Періодична печія, відчуття булькання у шлунку, повільне травлення

Чи маєте якісь додаткові скарги на здоров'я?:
Вітаю! Кілька тижнів борюся із проблемою ГЕРХ: періодична печія, відчуття булькання у шлунку в районі “входу” при занятті спортом, повільне травлення. Відчуття рефлюксу, переповненості шлунка, але при цьому немає кислотності в роті чи її відчуття у стравоході. Інколи важко ковтати. В районі живота постійне відчуття напруги, як ніби спазму. Неприємно спати на лівому боці. Останні кілька днів колить у лівому боці (знімається...) та є відчуття, що шлунок не працює, не перетравлює усе, повільно вивільняється. Лікувався набором, який мені прописували від ГЕРХ (...), бо грішив на високу кислотність. Зараз думаю, що ситуація зворотня - низька кислотність (після тесту содою майже не було відрижки, моменту чекав хвилин 5). Зараз п‘ю... за рекомендацією батьків при схожих ситуаціях. Із подібним, але легшим випадком, звертався навесні .... Тоді H pylori не знайшли, прописали .... Моя система травлення в принципі не дуже сильна і слабне. Останні пів року вкрай важко перетравлювати яловичину, не їм через це червоне м‘ясо взагалі. Каву п‘ю раз на місяць, без кофеїну (востаннє ще місяць тому, після чого було відчиття булькання у шлунку, яке заважало спорту через кілька годин). Солодкого помірну кількість, але їм і це психологічна проблема. ... діагностували анемію по Д та феритину. оді, зараз і протягом останніх років досить стресова робота. Особливо з початку цього року. Питання: 1. Наскільки швидко можна визначити, що курс дій при низькій кислотності таки працює чи я вирішую не ту проблему? Другий день це роблю - поки що відчуваю тільки терпимий, несильний ріжучий біль в центрі грудини та у лівому боці (печія, бо ... це виправляє). 2. Як із вирішенням проблеми низької кислотності пов’язати вирішення проблеми печії за допомогою аналогів ...? Чи потрібно спершу прибрати печію, а далі підвищувати кислотність? У якому порядку що лікувати?
Доброго дня
Ознайомилась з Вашої історією. У мене пропозиція обговорити все олнайн . Вам зручно буде, якщо я передзвоню Вам по аудіозв"язку?
Так
Ви на зв"язку?
так. Давайте аудіо
Виклик
Дякую за дзвінок
Відправляю консультативний висновок
Дякую за звернення!
Опублікований текст є лише фрагментом консультації між лікарем та пацієнтом та не містить персональних даних пацієнта. Фрагмент консультації опубліковано виключно з метою ознайомлення з послугами платформи та не може бути використаний з метою самолікування та надання медичної допомоги.

Схожі консультації

Гастроентеролог Захворювання шлунково-кишкового тракту
25.03.2021
Опишіть лікареві ваші симптоми:
Дискомфорт в кишечнике справа, слизь в стуле, запор, геморрой
Чи маєте якісь додаткові скарги на здоров'я?
получил результаты общего анализа крови на почту все показатели в норме кроме лейкоцитов- 3'82 и эозинофилов- 0...Прочитал что отсутствие эозинофилов свидетельствует о потенциально опасных для жизни состояниях.Может ли это быть связано с воспалительным процессом в кишечнике ?Какое-то время назад появились определенные проблемы ( геморрой, запоры , слизь в стуле и дискомфорт в кишечнике преимущественно справа)
Гастроентеролог Діарея
22.11.2020
Опишіть лікареві ваші симптоми:
Проблема с животом, понос, черный стул, морозит тело.
Чи маєте якісь додаткові скарги на здоров'я?
Добрый день!У меня сегодня был понос,в туалет сходил без проблем, очень быстро ,так же ночью очень морозило перед этим, стул черный,ночью пил ... 1 таблетку, ... 4 штуки
Терапевт Гастроентеролог Захворювання шлунково-кишкового тракту Біль у животі Нудота
01.06.2020
Опишіть лікареві ваші симптоми:
Весь день тошнит, приступы рвоты
Чи маєте якісь додаткові скарги на здоров'я?
С утра началось плохое самочувствие, весь день тошнило, первый приступ рвоты произошел в 16:00, к текущему моменту уже 4 раза стошнило. Что делать? Сил в больницу идти нет.
Ознайомтесь із іншими запитами користувачів. Усього запитів більше 10 тис.