Лікар онлайн — все як на звичайному прийомі
Про що запитують користувачі платформи ”Медікіт”
Опублікований текст є лише фрагментом консультації між лікарем та пацієнтом та не містить персональних даних пацієнта. Фрагмент консультації опубліковано виключно з метою ознайомлення з послугами платформи та не може бути використаний з метою самолікування та надання медичної допомоги.
10.01.2021
Тема питання:

Періодична печія, відчуття булькання у шлунку, повільне травлення

Опис:
Вітаю! Кілька тижнів борюся із проблемою ГЕРХ: періодична печія, відчуття булькання у шлунку в районі “входу” при занятті спортом, повільне травлення. Відчуття рефлюксу, переповненості шлунка, але при цьому немає кислотності в роті чи її відчуття у стравоході. Інколи важко ковтати. В районі живота постійне відчуття напруги, як ніби спазму. Неприємно спати на лівому боці. Останні кілька днів колить у лівому боці (знімається...) та є відчуття, що шлунок не працює, не перетравлює усе, повільно вивільняється. Лікувався набором, який мені прописували від ГЕРХ (...), бо грішив на високу кислотність. Зараз думаю, що ситуація зворотня - низька кислотність (після тесту содою майже не було відрижки, моменту чекав хвилин 5). Зараз п‘ю... за рекомендацією батьків при схожих ситуаціях. Із подібним, але легшим випадком, звертався навесні .... Тоді H pylori не знайшли, прописали .... Моя система травлення в принципі не дуже сильна і слабне. Останні пів року вкрай важко перетравлювати яловичину, не їм через це червоне м‘ясо взагалі. Каву п‘ю раз на місяць, без кофеїну (востаннє ще місяць тому, після чого було відчиття булькання у шлунку, яке заважало спорту через кілька годин). Солодкого помірну кількість, але їм і це психологічна проблема. ... діагностували анемію по Д та феритину. оді, зараз і протягом останніх років досить стресова робота. Особливо з початку цього року. Питання: 1. Наскільки швидко можна визначити, що курс дій при низькій кислотності таки працює чи я вирішую не ту проблему? Другий день це роблю - поки що відчуваю тільки терпимий, несильний ріжучий біль в центрі грудини та у лівому боці (печія, бо ... це виправляє). 2. Як із вирішенням проблеми низької кислотності пов’язати вирішення проблеми печії за допомогою аналогів ...? Чи потрібно спершу прибрати печію, а далі підвищувати кислотність? У якому порядку що лікувати?
Доброго дня
Ознайомилась з Вашої історією. У мене пропозиція обговорити все олнайн . Вам зручно буде, якщо я передзвоню Вам по аудіозв"язку?
Так
Ви на зв"язку?
так. Давайте аудіо
Виклик
Дякую за дзвінок
Відправляю консультативний висновок
Дякую за звернення!

Схожі консультації

Гастроентеролог Діарея
22.11.2020
Тема питання
Проблема с животом, понос, черный стул, морозит тело.
Опис
Добрый день!У меня сегодня был понос,в туалет сходил без проблем, очень быстро ,так же ночью очень морозило перед этим, стул черный,ночью пил ... 1 таблетку, ... 4 штуки
Терапевт Гастроентеролог Захворювання шлунково-кишкового тракту Біль у животі Нудота
01.06.2020
Тема питання
Весь день тошнит, приступы рвоты
Опис
С утра началось плохое самочувствие, весь день тошнило, первый приступ рвоты произошел в 16:00, к текущему моменту уже 4 раза стошнило. Что делать? Сил в больницу идти нет.
Гастроентеролог Нудота
29.12.2020
Тема питання
Проверка состояние после отравления, тошнота, диарея
Опис
Ознайомтесь із іншими запитами користувачів. Усього запитів більше 10 тис.