Лікар онлайн — все як на звичайному прийомі
Про що запитують користувачі платформи ”Медікіт”
Опублікований текст є лише фрагментом консультації між лікарем та пацієнтом та не містить персональних даних пацієнта. Фрагмент консультації опубліковано виключно з метою ознайомлення з послугами платформи та не може бути використаний з метою самолікування та надання медичної допомоги.
27.05.2020
Тема питання:

Підвищений рівень ТТГ по аналізах

Опис:
За призначенням сімейного лікаря здала аналізи, в результатах: показник ТТГ (тиреотропний гормон) 14.4 (норма для дорослих 0.27-4.2). Узд щитовидної залози станом на квітень 2019 р. проблем не виявило. Які причини підвищеного рівня ТТГ, які можуть бути наслідки і як це лікується?
Доброго вечора
Зараз ознайомлюсь з результатами Ваших аналізів
Ви здавали такі аналізи як Т3, Т4?
Підвищення рівня цього гормону може вказувати на різні захворювання щитовидної залози, інтенсивні фізичні навантаження, соматичні захворювання. Для більш точного діагнозу потрібно дообстеження
Минулого року мені діагностували депресію, я проходила психотерапію. Чи можуть бути ось такі показники аналізів наслідком постійного високого рівня стресу і депресії? Чи підвищений ттг - навпаки, спричинив депресію?
Депресія скоріш за все спричинила підвищення ТТГ
Дякую за відповіді
Будь ласка
Дякую за звернення!

Схожі консультації

Терапевт Ендокринолог Гормональний дисбаланс Головний біль / запаморочення Втрата ваги
07.07.2020
Тема питання
Стрес та дипресія, тривожність, часто плачу, поганий сон, головокружіння, занепад сил та нервозність, втрата ваги
Опис
Мене тривожать - Тривожність, часто плачу, поганий сон по 4-5 годин (не можу ввечері заснути), головокружіння, занепад сил та нервозність.
Ендокринолог Гормональний дисбаланс
27.05.2020
Тема питання
Підвищення рівня гемоглобіну та еритроцитів, кальций в крови завышен, себорея, легкие боли в сердце, аутоимунный тереоидит, аутоімунний тиреоїдит, себорейный дерматит
Опис
Сдал пакет анализов, помогите понять, что не так?
Терапевт Гематолог Розшифрування аналізів і обстежень Анемія
01.06.2020
Тема питання
Підвищений рівень білірубіну, анемія
Опис
Добрый день, посмотрите мои результаты анализов, там есть некоторые отклонения это ничего серьёзного лечения не требуют.
Ознайомтесь із іншими запитами користувачів. Усього запитів 2768