Лікар онлайн — все як на звичайному прийомі
Про що запитують користувачі платформи ”Медікіт”
Опублікований текст є лише фрагментом консультації між лікарем та пацієнтом та не містить персональних даних пацієнта. Фрагмент консультації опубліковано виключно з метою ознайомлення з послугами платформи та не може бути використаний з метою самолікування та надання медичної допомоги.
11.09.2020
Тема питання:

Плануємо з вагітність, але нічого не виходить.

Опис:
Уже ... місяць підряд плануємо з чоловіком вагітність, але нічого не виходить. Провеля ряд досліджень, обоє здорові, але все ж не виходить. Які кроки ще варто врахувати при плануванні вагітності?
Добрий день!
Доброго дня.
Спермограму робили?
Так, є нещодавні аналізи.
Норма?
можу прикріпити фото.
добре
Медичні дані
Так. Спермограма добра.
але негативний тест на сумісність, те, чого найбільше ту боюся.
Ви перевіряли овуляцію?
Є дані УЗД?
(Відповідь приховано)
так, є
УЗД
Відправила дані узд +фолікулометрія в лютому.
Чи були колись проблеми з шийкою матки?
ні, ніколи не було подібних діагнозів при огляді. Колись лікувала двобічний аднексит, вилікувала, з того часу місячні регулярні, робила тести на овуляцію - є.
Добре. Скажіть, чи перевіряли Ви прохідність маткових труб?
ні, не перевіряла. Після останнього візиту за спермограмою у результаті негативного тесту на сумісність лікар уточнив, що це може убти наступним кроком, але на зараз, що є проблема у цервікальному каналі - сперматозоїди не потрапляють через його рідину - якось так. Здавала ще аналізи на гормони, інфекції ПЛР (там уреаплазма парвум тільки виявили)
Я як репродуктолог не раджу концентруватися на тестах "на сумісність". Вони вже дещо застарілі. Це питання вирішується досить успішно, але має бути впевненість в прохідності маткових труб. Гормони мали якісь відхилення?
Ой, ця порада дуже потрібна і влучна, бо після негативного результату я вже який день не можу ні про що інше думати. Щодо гомонів, то так, в ... був підвищений пролактин 27 - але тому передував стрес по роботі, зараз після місяця вживання фоліо+циклодинон пролактин знову здавала - став 17. Приєднаю ще решту аналізів по гормонах.
Гормони
Підвищений Пролактин може бути причиною ненастання вагітності. В Вашому випадку це дійсно схоже на "нервовий" Пролактин. Намагайтеся не хвилюватися по мілочах. Інші гормони в нормі. Я напишу Вам рекомендацію, що робити далі.
Ого, може бути справа в пролактині...Добре, дуже дякую Вам=)
Дякую за звернення!

Схожі консультації

Інфекціоніст Акушер-гінеколог Бактеріальна / вірусна інфекція Вагітність
29.05.2020
Тема питання
Цитомегаловирус, чи можна планувати вагітність?
Опис
Доброго вечора! Підскажіть, будь ласка, я сплчатку здала аналізи на ТОRCH, потім здала додатковий аналіз, на цитомегавирус IgM, це означає що не виявлено хворобу чи виявлено, але вона в не активному стані? Мене цікавить, чи з такими результатами аналізів можна планувати вагітність?
Акушер-гінеколог Гінеколог Вагітність
13.08.2020
Тема питання
Планирование беременности при СПКЯ
Опис
Есть некоторые анализы, УЗИ. Нужна консультация
Гінеколог Вагітність
09.09.2020
Тема питання
Год пытаемся забеременеть
Опис
Здравствуйте, планируем деток Хотела бы, чтобы вы посмотрели
Ознайомтесь із іншими запитами користувачів. Усього запитів 5947