Лікар онлайн — все як на звичайному прийомі
Про що запитують користувачі платформи ”Медікіт”
Опублікований текст є лише фрагментом консультації між лікарем та пацієнтом та не містить персональних даних пацієнта. Фрагмент консультації опубліковано виключно з метою ознайомлення з послугами платформи та не може бути використаний з метою самолікування та надання медичної допомоги.
18.01.2021
Тема питання:

Позитивний ПЛР-тест та запалення легенів, кашель; біль у м'язах

Опис:
Добрий день
Яка Вам потрібна допомога?
Доброго дня. Нам потрібна консультація пульмонолога
Добрий день.У вас з якого числа позитивний тест. скільки часу ви хворієте. які симтоми у вас на даний час.На КТ пневмонія.який відсоток ураження.яка сатурація кислородую
Доброго дня. Робили тест у п'ятницю, отримали відповідь у субботу. Перші симптоми -.... Зараз - ... коливається від ... до ...; кашель; біль у м'язах. На КТ - в мене 5%, у дружини- 10%. Сатурацію не перевіряли
Ви хворієте більше тижня.Процент ураження невеликий .Необхідно вимірювти сатураціію кислороду. тривогу бити коли процент буде нижче...%.Необхідно здати аналізи ;... аналіз крові....(якщо у вас є супутні захворюввання)ще ....Від цього буде залежити прийом антибактерільної терапії. На даний час рекомендую: прийом ... по 500мг 2-3 рази на добу.... по 600 МІ 1 раз на добу 10днів.таб ... 0.25 -4 р на добу.... по 1 таб 2р на добу10 днів .Вживання рідини. Результати покажете. Дякую.
Дуже дякуємо. Зробимо аналізи на надішлемо.
Буду чекати результів
Дякуємо
Дякую за звернення

Схожі консультації

Пульмонолог Біль у грудях
03.11.2020
Тема питання
Біль в горлі. Задишка. Біль в грудній клітці. Важко дихати. Підвищена температура
Опис
Пульмонолог Кашель
10.02.2021
Тема питання
Сухой кашель, отходит зелено-коричневая мокрота, болит в груди, заложен нос, слабость
Опис
Пульмонолог Біль у грудях
13.01.2021
Тема питання
Болит грудная клетка, боль в районе лопаток, повышенная температура, слабость, ломота в теле
Опис
... назад заболела коронавирусом, сделала КТ легких, левосторонняя пневмония, врач прописал ... Четко придерживалась всех указаний доктора, сейчас очень беспокоит в районе лопаток, грудная клетка с левой стороны болит, после обеда слабость, температура 37, ломота в теле.
Ознайомтесь із іншими запитами користувачів. Усього запитів більше 10 тис.