Лікар онлайн, з'єднаємо зараз
250 лікарів
70 спеціалізацій
02.09.2020
Опишіть лікареві ваші симптоми:

Відкрите овальне вікно що це означає, феномен впв, серце часто тривожить

Чи маєте якісь додаткові скарги на здоров'я?:
Доброго дня! Для більшого розуміння Вашої проблеми та чим я зможу допомогти,мені потрібно знати який вік пацієнта, чи були у пацієнта порушення мозкового кровообігу ( а саме - інсульти, транзиторна ішемічна атака за життя), дані ехокардіоскопії (УЗД серця).
Добрий день
(Відповідь приховано)
Також, за умови якщо є - електрокардіограма (фото). Що конкретніше турбує зі сторони серцевої діяльності (біль в ділянці серця, задишка в спокою чи при навантаженні, якщо є задишка, коли виникає, відчуття перебоїв у роботі серця)
(Відповідь приховано)
(Відповідь приховано)
Попередньо: Відкрите овальне вікно в нормі є в усіх нас в утробі матері, після народження дана структура в серці в нормі заростає. За певних причин, за різними даними від 10 до 25% доросле населення має так зване частково функціонуюче овальне вікно, з яким можна жити без операції, якщо вести активний спосіб життя для запобігагання застою крові у венозній системі, великому колі кровообігу, правих відділах серця щоб там не утвролись тромби і відповідно не змогли за певних умов переміститись в ліві відділи та спровокувати порушення мозкового кровообігу відлетівши таким чином в судини головного мозку, це варіант ускладнення або чого слід очікувати при такому відкритому овальному вікні.
Зрозуміло, дякую
Дякую за звернення
Опублікований текст є лише фрагментом консультації між лікарем та пацієнтом та не містить персональних даних пацієнта. Фрагмент консультації опубліковано виключно з метою ознайомлення з послугами платформи та не може бути використаний з метою самолікування та надання медичної допомоги.

Схожі консультації

Кардіолог Серцево-судинні захворювання
27.01.2021
Опишіть лікареві ваші симптоми:
Високий тиск, частий пульс, тахікардія
Чи маєте якісь додаткові скарги на здоров'я?
Кардіолог Високий тиск
16.02.2021
Опишіть лікареві ваші симптоми:
Нервуюсь, переживаю, підвищується тиск, хвилюється серце
Чи маєте якісь додаткові скарги на здоров'я?
Гематолог Кардіолог Анемія
14.09.2020
Опишіть лікареві ваші симптоми:
Залізодефіцитна анемія. Болі в серці, спазми судин, запаморочення, затруднене дихання через ком в горлі.
Чи маєте якісь додаткові скарги на здоров'я?
Два місяці назад мені встановлено діагноз залізодефіцитна анемія. Причину встановлено та частково усунено. Потрібна корекція курсу лікування так, як я вже майже 2 місяці приймаю препарат заліза без корекції і від цього почались побічні ефекти. Відвідування гематолога по місцю проживання наразі виключно.
Ознайомтесь із іншими запитами користувачів. Усього запитів більше 10 тис.